fredag 19. september 2014

Mønster i fokus

Vanderbilt Fabric/ Schumacher 

Imperial trellis mønster

(Teppe) Quatrefoil trellis

Da var ukens mest populære dag ankommet:-)
Jeg har fått for meg en idè.....og når det skjer så slipper
 den ikke med det første.Har totalt hengt meg opp i å lete
 etter kraftig stoff som jeg skal bruke som gardiner. 
De skal henge et sted jeg kan som tåler litt mye mønster.

Det finnes utallige mønstre å velge blant, 
men på favorittene ser du på bildene over:
Vanderbilt fra Schumacher ......ALT for drøy pris!!
Imperial trellis.....det samme gjelder her PRISEN.
Og på siste plass quatrefoil trellis....finner bare "tynne" stoffer.

What to do??!!

Noen som har et tips til meg?


Klem fra meg, Elisabeth 

15 kommentarer:

 1. Hei Elisabeth!
  Elsker det mønsteret jeg også! Lurer på å skaffe meg noen puter i samme. Har du hørt om cocoozy? Eller du som er så flittig på ebay…kanskje du finner noe der?
  Klem Vibeke

  SvarSlett
 2. Jeg har funnet ut at Schumacher fabric og Kelly Wearstler er de som har mest korrekt. Men siden jeg skal ha 5 meter utgår det fra de merkene pga prisen:-(( Men jeg fortsetter min Google ferd!

  SvarSlett
 3. tolle bilder und inspirationen, einen schönen samstag wünscht angie

  SvarSlett
 4. Lekkert! Elsker bilde nr. 2


  Fin ny uke til deg!
  KLEM
  ANETTE

  SvarSlett
 5. Blogging is the new poetry. I find it wonderful and amazing in many ways.

  SvarSlett
 6. Ahoj všichni, jmenuji se Aisha Sadat, jsem ženatý 20 let se svým manželem a máme dva syna, jednoho staršího 16 a mladšího je 11 let. Můj manžel mě moc miloval, ale dostal se do bodu, kdy se zapojil do vztahu se ženou, která je jejím spolupracovníkem. Nikdy jsem si to nepředstavoval, ale nějak se změnil jeho postoj ke mně a dětem, jeho pozdní příchod z práce mě nutil přemýšlet nad touto záležitostí. I při mém 20. výročí svatby v březnu se držím dál od sexu, jak slibujeme, že to uděláme na svatbě výročí den, 15 dní před výročí svatby přiznal, že ano, měl sex se svým spolupracovníkem.
  Když jsem byl v práci, přivedl ji do mé postele, to znamená, že jsem s ním pocity naprosto bezcenný, můj duševní stav je plný agonie, myslím, že nemohu zapomenout a obnovit bolest, tato žena měla plnou kontrolu nad ona a nikdy jsem to nechtěla dělat s násilím, chce mě získat, když je rozvedená, řekla, že žárlí na náš vztah a zničí mě tím, že vezme mého manžela. Musel jsem to prodiskutovat s přítelem, který mě požádal, abych našel dobrého kouzla, nejprve jsem nikdy nevěřil tomuto pravopisu Cast, ale musím to zkusit, až když jsem narazil na e-mail PROPHET NOSA UGO na internetu o tom, jak pomohl tolika lidem získat zpět své ex a pomohl jim opravit vztah a učinit lidi šťastnými v jejich vztahu a několika dalších příbězích týkajících se duchovní nemoci a dalších.
  Vysvětlil jsem mu svou situaci a pomohl mi provést některé modlitby, některé byliny a kořeny a malou oběť, kterou jsem udělal, a do 7 dnů se vrátil, aby se omluvil a bylo to pro mě jako zázrak, jsem dnes šťastný že mi pomohl a mohu hrdě říci, že můj manžel je nyní se mnou znovu a nyní se do mě zamiloval jako nikdy předtím.
  Potřebujete ve svém vztahu nějakou pomoc, jako je navrácení vašeho muže, manželky, přítele, přítelkyni, vyhrávání loterií, bylinné léčení nemoci, HIV, pohlavní choroby, astmatu, artritida, fybroid, mrtvice nebo jakýkoli druh nemoci, duchovní problém „Podpora práce, diváci, kteří čtou můj příspěvek, který potřebuje pomoc ohledně jakýchkoli životních problémů, by se měli obrátit na PROPHET NOSA UGO a budete rádi, že jste to udělali.

  E-mail: nosaugotemple@gmail.com
  WhatsApp: +34631686040

  SvarSlett
 7. Buy Vyvanse Online
  Vyvanse is one of the worlds leading drugs now
  Purchase Vyvanse Online. Lisdexamfetamine is utilized to treat consideration deficiency hyperactivity issue (ADHD) as a feature of a complete treatment plan, including mental, social, and different medications. It might expand the capacity to focus, remain centered, and quit squirming. Lisdexamfetamine may likewise be utilized to treat voraciously consuming food issue (BED). It might lessen the quantity of voraciously consuming food days.
  Vyvanse Doses Buy Vyvanse Online
  The dose of Lisdexamfetamine depends on your ailment and reaction to treatment. Your PCP may alter your portion to discover the portion that is best for you.
  Click here to read more
  Adhere to your primary care physician’s directions cautiously. On the off chance that you are taking the chewable tablet, bite the tablet altogether and after that swallow.
  For Vyvanse , If you are taking the container type of this drug, gulp down the case.

  SvarSlett

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...